http://only-apartments.cz/

Kurva – Necyklopedie

Modul procvičování německých slovíček umožňuje uživatelům opakovat a aktivně procvičovat získanou slovní zásobu.

kurzíva - anglický překlad - slovník bab.la

Překlad slov a slovíček z češtiny do němčiny zdarma. Německý slovník (česko-německý slovník) Pro český výraz kurva bylo nalezeno překladů: 2 (přesná shoda: 2, obsahující výraz: 0).

Zvrácený.cz - Pitný režim

kurva německy

'kurva' přeloženo v bezplatném anglickém slovníku, mnoho dalších překladů anglicky bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation

Kurva – Necyklopedie

'piča' přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny

Píča – Wikipedie

Bezplatná služba od Googlu okamžite preloží slová, frázy a webové stránky medzi angličtinou a viac ako stovkou ďalších jazykov.

kurva - anglický překlad - slovník bab.la

Německý slovník sprostých slov, vulgarismů v audio podobě namluvené hercem. Překlad nejpoužívanějších vulgarismů v němčině s možností vyhledávání

děvka - anglický překlad - slovník bab.la

kurva německy

Užívejte si videa a hudbu, kterou milujete, nahrávejte originální obsah a sdílejte to vše s přáteli, rodinou a celým světem na YouTube.

YouTube

kurva německy

'děvka' přeloženo v bezplatném anglickém slovníku, mnoho dalších překladů anglicky

Prekladač Google

Pro kaki se používá mnoho názvů, mimo výše uvedené například kakichurma, anglicky nebo německy též asijský nebo japonský persimmon, šaronské ovoce, korejské mango, medové jablko nebo čínská švestka. Sharon fruit je obchodní značka pro ovoce, které se nechává dozrát uměle pomocí chemických látek.

Ivan Mládek - Ich bin Ivan Mládek - YouTube

Příklady použití pro "kurzíva" v anglickém jazyce. Tyto věty pochází z externích zdrojů a nemusí být správné. Společnost bab.la nenese za tento obsah žádnou odpovědnostl.

YouTube

Kurva nebo také Kurva zkurvená (Polsky Kurwa, Německy die Kurve, Anglicky Curve) je zvláštní druh božské síly, která stojí za téměř všemi drobnými přehmaty po celém světě (ať už se jedná o fotbal, zakopnutí, nebo zmáčknutí špatného tlačítka doprovázené koncem světa). Bývá rovněž zařazována mezi

Procvičování Němčiny | Jazyky-online.info

kurva německy

O vzniku názvu existuje několik neprokázaných hypotéz. Jedna staví na společném pi-, což označuje močení (německy pinkeln, pissen, anglicky pee, piss, španělsky pingar, rusky písať – čurat) a pohlavní orgány (ekvivalentem píči je v němčině ovšem „die Fotze“).