http://only-apartments.cz/

gabriela soukalová - vše o tématu | Blesk.cz

Přečtěte si o tématu "gabriela soukalová". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "gabriela soukalová", které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "gabriela soukalová".

Jitka Landová: Věděla jsem o problémech Gabriely Koukalové

kauza gabriela koukalová: holky chtějí remizovat

Kauza Gabriela Koukalová: Holky chtějí remizovat aneb Ničí vrcholový sport ženy? Vážený pane předsedo, s radostí jsem si přečetla článek místopředsedy Českého olympijského výboru Zdeňka Haníka uveřejněný v Reflexu.

Kauza Gabriela Koukalová: Holky Chtějí Remizovat - Image Results

Ve svém zpátečnickém, generalizujícím, paternalistickém textu s názvem Holky chtějí remizovat totiž napsal, že vrcholový sport ženy ničí a že by se na něj raději měly vykašlat, tiše vařit „čaj z čerstvých bylin“ a mužům, kteří dělají „velké věci“, „žehlit košile, aby udělali dojem“.

Vážený pane předsedo, s radostí jsem si - Barbora

„Každopádně je to názor někoho. Mně tam zaujaly dvě věty. Že holky chtějí být muži vedeny, a že největší silou každé ženy je její slabost. Zaujalo mě, že to je přání autora. Souhlasím s tím, že ženy jsou silné nátury. Nesouhlasím, že žena chce remizovat. Myslím, že spousta holek chce vyhrávat.

Jsou ženy větší hrdinky, když se starají o muže, než když

Článek „Kauza Gabriela Koukalová: Holky chtějí remizovat aneb Ničí vrcholový sport ženy?“ i další následné vyjádření, které v časopisu Reflex uveřejnil místopředseda ČOV Zdeněk Haník, jsou pouze jeho soukromou aktivitou.

Nemohla jsem jíst ani vstát z postele, popsala Koukalová svou

Oznámila, že na olympiádu nepojede. Ale co prožívala biatlonistka Gabriela Koukalová během uplynulého období? Kromě problémů s lýtky, které stojí za její absencí na Hrách v Pchojongčchangu, přiznala také psychické potíže. V rozhovoru pro časopis Glanc promluvila také o

Jana Valdrová - Názory Aktuálně.cz

Praha 3. května 2018. Vážené dámy, vážení pánové, je mi líto, že můj záměr v článku „Kauza Gabriela Koukalová: Holky chtějí remizovat aneb Ničí vrcholový sport ženy?“ byl pochopen jinak, než jsem zamýšlel.

Ženy, sport a stereotypy

kauza gabriela koukalová: holky chtějí remizovat

Praha 3. května 2018 Vážené dámy, vážení pánové, je mi líto, že můj záměr v článku „Kauza Gabriela Koukalová: Holky chtějí remizovat aneb Ničí vrcholový

GALERIE: Kauza Gabriela Koukalová: Holky chtějí remizovat

Následující text je reakcí na článek "Kauza Gabriela Koukalová: Holky chtějí remizovat aneb Ničí vrcholový sport ženy?" (Haník, 2018). Věnuje se některým argumentům a názorům, které byly v tomto článků autorem uvedeny, zejména z pohledu sportovní psychologie. Poukazuje na některé logické chyby a

Kauza Koukalová a ženy ve sportu: Místopředseda ČOV na gender

Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.

Po čem Haníkovy ženy touží? V 21. století jsou naštěstí jiné

Od sedmnácti se biatlonistka Gabriela Koukalová prala s bulimií (byť ona sama mluví o anorexii), než se v roce 2015 svěřila manželovi a ve středu také světu. „Ale i já jsem o tom věděla,“ přiznala nyní pro MF DNES její bývalá reprezentační kolegyně Jitka Landová.

Po čem Haníkovy ženy touží? V 21. století jsou naštěstí jiné

kauza gabriela koukalová: holky chtějí remizovat

Gabriela Koukalová se spoluautorem Martinem Moravcem při křtu své knihy gtm Kauza Gabriela Koukalová: Holky chtějí remizovat aneb Ničí vrcholový sport ženy?