http://only-apartments.cz/

Týden hokeje ve Slaném, 25.9.2019 | Flickr

„Zlatý drak“ se rozkoukal. China Golden Dragon, čínský tým hrající od nové sezony ve druhé české lize, získal v pondělí svůj první bod po prohře v Písku 5:6 po samostatných nájezdech. Číňané byli dokonce velmi blízko tříbodové výhře, domácí srovnali až v

Para hokej (2015/2016) | Český hokej

hokej ve slanem amatéřiVe sváteční den 30. výročí počátku Sametové revoluce v naší zemi se uzavřelo třemi zápasy 9. kolo Krajské ligy mužů. Obhájce titulu Vajgar Jindřichův Hradec se nezbavil výsledkové mizérie a přestože šel do hry i trenér Zdeněk Ondřej, mužstvo doma pod

Vedl děti a dostal koláčky. Vracíme se k tomu, co fungovalo

Týden hokeje ve Slaném. Týden hokeje ve Slaném, 25.9.2019 Týden hokeje ve Slaném

2. liga | Hokej.cz - web českého hokeje

Články v kategorii „Lední hokej ve Slaném“ Zobrazují se 2 stránky z celkového počtu 2 stránek v této kategorii.

Zbabělé a ubohé! Bek Trutnova skončil po surovém faulu s

Ve Slaném je celkem 5 mateřských škol, 3 základní a 1 speciální, osmileté gymnázium Václava Beneše Třebízského, obchodní akademie a odborné učiliště strojírenské, nachází se zde i základní umělecká škola. Město Slaný zřizuje Vlastivědné muzeum, nemocnici, polikliniku, městské kino, divadlo s několika soubory

Týden hokeje ve Slaném, září 2016 - YouTube

Sep 09, 2019 · Ve středu 25. září 2019 od 16:00 hod. budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HK Lev Slaný ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu ve Slaném akci v rámci Týdne hokeje.

Jágrovi hosté: Čína poslala jiný tým, než Češi vybrali

hokej ve slanem amatéřiOd toho to je 2.liga,tak ti hráči nedodržujou 100% životosprávu..Když opomenu velkou marodku,tak ve Slanym chyběj na hokej a sport všeobecně peníze.

Dokumenty | Český hokej

„Jsem moc vděčný všem, kteří pomáhají. V dnešní době je hrozně těžké sehnat peníze na hokej, všichni víme, jak je to drahý sport. A nechci, aby došlo k tomu, že hokej by mohly dělat jenom děti bohatých rodičů,“ reagoval Jágr směrem k Janku Skopečkovi, radnímu pro sport v rámci Středočeského kraje.

Čínský tým v Česku pálil a sahal po první výhře! Hrozné

Hlavní rozhodčí Tomáš Batěk zanesl faul Náprstka, kterému udělil trest ve hře, do zápisu o utkání. „Šimon Náprstek napadal v útočném pásmu protihráče a ve vysoké rychlosti ho dohrál u mantinelu po odehrání puku, přičemž při střetu zvedl směrem k soupeřově hlavě loket, kterým ho tvrdě zasáhl do obličeje," uvedl hlavní sudí.

Slaný – Wikipedie

hokej ve slanem amatéřiOd toho to je 2.liga,tak ti hráči nedodržujou 100% životosprávu..Když opomenu velkou marodku,tak ve Slanym chyběj na hokej a sport všeobecně peníze.

2. liga | Jihočeský hokej

Všichni pak zoufale postrádají herní praxi. Někteří začínali s hokejem ve dvanácti letech, jiní až v pátnácti. Díky individuálnímu drilu sice můžou být šikovní, ale protože v Číně odehráli každý rok jen asi deset zápasů, nemají hokej pod kůží. Při tréninku leckdy nechápou smysl kombinačních cvičení.