http://only-apartments.cz/

Súťaž Básne 2019 - basne.literarnyklub.sk

Jsi rytířem, co zabije i draka. Jsem princezna, už ne smutná, ale rozesmátá. Jsi pramen citů, co vtéká do mého nitra. Nevím, co bude dnes, co bude zítra.

liter.cz - Básně, Povídky

Pro milovníky modré jsme přiravili web doménu basne.cz Zastánci bílé jistě využijí spíše basnicky.cz Z obsahu vybíráme: zamilované básničky o lásce, básně o jaru, o přátelství, k narozeninám, k svátku, na dobrou noc, na dobré ráno, smutné, pro maminku, pro děti. www.EuAutoDily.cz

Básně - liter.cz

basne czNejlepší básně o lásce IAm Anděl. Nejlepší básně - moje české básně jsou zde řazeny podle Vašeho hodnocení. Každou báseň co se Vám líbí můžete olajkovat palcem nahoru pod básní.

O base, ve vězení | Informace o, ve, do vězení, diskuze

Vítejte na Libresu - amatérském literárním serveru, kde můžete pročítat díla jiných autorů, zveřejnit své básně, povídky a další tvorbu.

basnicky.cz - Básničky, Poezie, Verše

Vaše básnické príspevky v slovenskom alebo českom jazyku prijímame do 31.8. Hodnotenie je anonymné, hlavná cena je honorovaná sumou 500 eur. Medzinárodná porota udelí tiež 2. a 3. miesto honorované sumami 300 a 200 eur a 7 prémií po 100 eur.

Básně - Home | Facebook

basne czCentrum.cz je český internetový portál nabízející e-mail, aktuální zpravodajství, počasí a další zajímavé služby.

Podujatie - BÁSNE SK/CZ 2019 | Literárne informačné centrum

basne czBasne.cz uses IP address which is currently shared with 4 other domains. The more sites share the same IP address, the higher the host server’s workload is. It is strongly recommended that the host server should be changed or the hosting provider should be requested to give a different (separate) IP address for this domain.

verse.cz - Verše - 13905 básniček

basne czJá nemohu, mám ho už bloklý! Na piste-povidky.cz se ještě udržel kult drabble. Koukal jsem, že snad drabble bývalo i zde! (Ale tehdy jsem tu nebýval já a tak jsem to zkusil až tam! Jsem spíš veršotepec!) Ale už jsem tu jednou vloži

Zamilované básničky | zamilovane.cz

basne.cz. Performance Art. Page Transparency See More. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. See actions taken by the

basne.cz (Básně, Povídky, Úvahy, Pohádky, Fejetony, Romány

“Jak chceš, abych se tě dotýkal?” “Milenec se zeptal: Jak si přeješ, abych se tě dotýkal? Milenka odpověděla: Chtěla bych, aby ses mě dotýkal tak, jakobys zí tra měl odjet někam velice, velice daleko a chtěl by sis pamatovat každý kousek mého těla, jemnost mé pleti, všechna zákoutí a křivky mého těla.

Libres - básně, povídky

basne czbasne@literarnyklub.sk +421 902 463 749. michaela bejdova produkcia@literarnyklub.sk +421 948 918 915. františek malík dramaturgia@literarnyklub.sk +421 915 497 445.